Jak możemy razem tworzyć?

Moim celem – jako trenera i facylitatora – jest pomaganie klientom w opracowywaniu i stosowaniu własnych strategii tworzenia doświadczeń. Dzięki temu klienci mogą skutecznie tworzyć nowe produkty i procesy biznesowe oraz zwiększać samodzielność w rozwiązywaniu problemów. Co ważne, proponuję pracę metodami, które bazują na już posiadanych umiejętnościach oraz nie zakłócają bieżących procesów.

Każde spotkanie ze mną jest całkowicie dedykowane i dostosowane do potrzeb oraz celów klienta. Mogę facylitować pracę przy konkretnych projektach lub wspierać rozwój wskazanych kompetencji w organizacji. Metody działania adaptuję do zainteresowań i preferencji klienta – od pracy z testami psychologicznymi przez badania jakościowe po improwizację.

Warsztaty i treningi

Creativity boost:

Dzięki temu treningowi:

 • Poznacie i będziecie potrafili wykorzystywać konkretne – oparte na wiedzy naukowej i artystycznej – narzędzia twórcze do radzenia sobie z problemami (creative problem solving) oraz projektowania innowacyjnych rozwiązań.
 • Podniesiecie swoją świadomość (self awareness) oraz samoocenę jako osób twórczych.
 • Zwiększycie Waszą zdolność wykorzystywania własnych zasobów twórczych (developing growth mindset).
 • Dzięki pracy z metaforami poznawczymi (cognitive metaphore) otrzymacie narzędzia do efektywnego komunikowania wypracowanych rozwiązań wewnątrz organizacji i poza nią (inclusiveness).

Wystąpienia publiczne i pitching:

Dzięki warsztatom:

 • Lepiej przygotujecie się do wystąpienia publicznego uwzględniając odbiorców oraz formę wystąpienia: konferencja, wypowiedź przed kamerą, pitching, etc.
 • Skuteczniej wykorzystacie swoje mocne strony dla efektywnej komunikacji i wzmocnienia wizerunku osoby profesjonalnej oraz pewnej siebie.
 • Będziecie znali i potrafili użyć różnych strategii radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami

Usługa to spektakl (we współpracy z zespołem Teatru Nowszego):

Dzięki warsztatom:

 • Zwiększycie satysfakcję i retencję klientów.
 • Podniesiecie wartość sprzedawanych usług dzięki zlokalizowaniu krytycznych momentów kontaktu.
 • Włączycie pracowników i partnerów biznesowych do odpowiedzialności za doświadczenie klientów (customer exeprience).
 • Zdobędziecie koszyk unikalnych narzędzi teatralno-tanecznych do praktycznego wykorzystania w procesach empatyzacji i projektowania usług (service design).

Facylitacja procesów

Dzięki niej:

 • Wdrożysz do swojej pracy strategie twórcze w projektowaniu doświadczeń bez przerywania trwających projektów i procesów.
 • Zwiększysz swoją odporność i elastyczność w sytuacjach problemowych dzięki konkretnym narzędziom kreatywnego radzenia sobie z nimi.
 • Uzyskasz wiedzę o swoich indywidualnych cechach, które mogą być Twoim wyróżnikiem i przewagą konkurencyjną.
 • Uzyskasz wsparcie w prowadzeniu trwającego procesu/projektu.

Przebieg współpracy będzie dostosowany do Ciebie na ile to tylko możliwe. Ustalimy rytm, czas oraz formułę współpracy podczas pierwszego spotkania. Zamiana swoich nawyków i wykształcenie nowych kompetencji poznawczych wymaga czasu. Dlatego będę namawiał, by nasze spotkania nie były długie (ok. 1h), ale rozłożone w czasie. Minimum cztery spotkania.

Wykłady performatywne

Oferuję nieszablonowe wystąpienia, które łączą w sobie elementy warsztatu i performansu.

Moje wykłady oraz power speech skupiają się na tematach, które przyciągają uwagę i pobudzają wyobraźnię. Moje ulubione tematy to:

 1. “Usługa to spektakl!” – Zobacz związek pomiędzy reżyserią i dramaturgią, a projektowaniem doświadczeń.
 2. “Twoja przyjemność to Twój styl” – Poznaj związek pomiędzy odczuwaniem przyjemności, a wyborami w życiu i pracy.
 3. “Budowanie statków kosmicznych to sztuka” – Dowiedz się dlaczego ograniczenia pobudzają naszą kreatywność i jak możemy je wykorzystać do budowania naszych biznesów.
 4. “Artysta/Programista” – Odkryj co łączy tworzenie spektakli z tworzeniem aplikacji i jakie umiejętności mogą pomóc Ci w rozwoju Twojego biznesu.
 5. “Twórcza różnorodność” – Poznaj wartość tworzenia zróżnicowanych zespołów w Twoim biznesie i jak możesz zwiększyć ich produktywność.
 6. “Metafora poznawcza” – Dowiedz się jak metafory pomagają nam opisywać świat i jak można je wykorzystać w marketingu i komunikacji w biznesie.
 7. “Kreatywność nie jest darem. To umiejętność!” – Dowiedz się dlaczego każdy z nas ma w sobie kreatywność i jak możesz ją wykorzystać, aby rozwijać swoją firmę.

Tematy moich wystąpień nie są ograniczone do powyższych. Jeśli masz jakieś inne zainteresowania z przyjemnością dopasuję moje wystąpienia do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Spektakle immersyjne dla firm

Nic tak nie łączy ludzi z markami jak wspólne, pozytywne doświadczenia. Nie ma też lepszego sposobu, na opowiedzenie innym o swojej firmie, niż zaproszenie ich do swojego świata.

Zrealizujemy z Teatrem Nowszym immersyjny spektakl taneczny o Twoich wartościach, którego uczestnicy nigdy nie zapomną!

Co zyskasz?

 • Unikalne wydarzenie: Ten spektakl powstanie dla Ciebie, o Tobie i tym, co chcesz opowiedzieć
 • Zadowolenie uczestników: Oferujemy niezapomniane doświadczenie, łączące emocje i interakcję, co gwarantuje wysoki poziom zadowolenia.
 • Zaangażowanie uczestników: Nasz spektakl angażuje publiczność dzięki interaktywnej
 • Zasięg w mediach społecznościowych i PR: Spektakl stwarza okazję do generowania angażujących treści, co przyczynia się do zwiększenia zasięgu marki.
 • Efektywne wykorzystanie budżetu: Pracujemy szybko. Wydarzenie przygotowane dla Ciebie może powstać nawet w tydzień, a będzie w cenie powtarzalnego spektaklu.
 • Łatwość organizacji: Nie potrzebujemy sceny, możemy zrealizować nasze wydarzenie w niemal dowolnej przestrzeni hotelu, centrum konferencyjnego, a nawet centrum miasta.