Innowacyjność i przewaga konkurencyjna dzięki

PLEASURE-POINTS

 

 

W zarządzaniu produktem koncentrujemy się zwykle na redukowaniu tego, co zmniejsza satysfakcję naszych klientów. Co jeśli skupimy się na wzmacnianiu tych punktów styku, które generują pozytywne emocje klientów?

Uczestnicy poznają narzędzia badania i projektowania produktów oraz usług wykorzystujące narzędzia teatru i tańca. Będą mogli zastosować je w rozwijaniu swojego produktu, wzmacnianiu lub budowaniu przewag konkurencyjnych, a także stymulowaniu kreatywności swojego zespołu.

Ten warsztat to wprowadzający sprint, który pozwoli Ci poznać kluczowe treści, zdobyć najważniejsze narzędzia wartościowe dla Twojej organizacji i przećwiczyć ich użycie.

Co zyskasz?

  • Dostęp do wiedzy na temat znaczenia uczucia przyjemności w projektowaniu doświadczeń klientów.
  • Praktyczne narzędzia pozwalające badać punkty-styku zwiększające satysfakcję klientów i wykorzystywać je w budowaniu przewag konkurencyjnych.
  • Doświadczenie pracy z wykorzystaniem strategii twórczych choreografów oraz reżyserów w rozwoju produktu.
  • Ćwiczenia we wchodzeniu w emocjonalny świat Twoich klientów i mapowanie ich doświadczeń.
  • Szansę na networking i wymianę doświadczeń!

Jak będziemy pracować?

Warsztaty będą miały praktyczny charakter. Poza wyjątkowo krótkimi fragmentami wykładowymi będziemy cały czas pracować praktycznie, indywidualnie i w grupach.
Przed spotkaniem otrzymasz pierwsze materiały oraz zadanie przygotowawcze, które pozwoli nam dynamicznie ruszyć, gdy spotkamy się na żywo. Po warsztatach otrzymasz prezentowane materiały i linki do dodatkowych treści.
W trakcie warsztatu dostępna będzie kawa i napoje. Zrobimy też przerwę na mały lunch. Spotkanie zakończymy sesją feedbackową i czasem na networking.

Gdzie? Kiedy? Za ile?

– 4 czerwca, w godzinach 10:00-15:00
– Łódź (informacje o miejscu szkolenia dodamy wkrótce i prześlemy zarejestrowanym uczestnikom)
– kawa i catering zapewnione
– po rejestracji otrzymasz zwrotnego maila ze szczegółami wydarzenia
– koszt: 250zł brutto

Rejestracja:

Kliknij tutaj, aby przejść do strony rejestracji w Evena.pl